Nieruchomości z regionu
ALB-GS-900 Gryfice (gw), Zaleszczyce - działka na sprzedaż
Galeria zdjęć
Opis
Przedstawiamy Państwu do kupna działkę budowlaną o powierzchni 1537 m2 położoną w odległości 3 kilometrów od Gryfic. Działka ta znajduje się w bardzo spokojnej oraz cichej okolicy w pobliżu kilku wybudowanych i zamieszkałych domów. Na nieruchomość tą zostały wydane aktualne warunki zabudowy, rodzaj zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Prąd znajduje się przy działce, trzeba tylko wybudować przydomową oczyszczalnię ścieków oraz studnię na wodę.
Polecamy serdecznie tą nieruchomość ze względu na piękną okolicę oraz jej niedalekie położenie do miasta Gryfice.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i Zapraszamy do prezentacji po wizycie w naszym biurze które znajduje się w Gryficach przy ulicy Księdza Stanisława Ruta 9A ( przy dworcu PKP obok apteki) lub po uprzednim kontakcie pod numerem telefonu: 509 895 285
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Osoba odpowiedzialna
Nr licencji | 20712 |
Szczegóły oferty
Symbol oferty | ALB-GS-900 |
Lokalizacja | Gryfice (gw), Zaleszczyce |
Pow. całkowita [m2] | 1 537,00 m² |
Cena | 62 500 PLN |
Cena/m2 | 40.66 PLN |
Nieruchomość
Standard | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Zagosp. działki | niezagospodarowana |
Ukształtowanie działki | płaska |
Kształt działki | prostokąt |
Gaz | brak |
Woda | studnia |
Dojazd | ASFALTOWA |
Prąd | jest |
Kanalizacja | oczyszczalnia ekologiczna |