Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

ALB-GS-1102 Gościno - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 działki rolne, położone w miejscowości Gościno, która oddalona jest tylko 17 kilometrów od nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg oraz niedaleko trasy S-6 Szczecin - Gdańsk. Powierzchnia działek to 3,9800 ha i 6,5181 ha, razem 10,4981 ha.
Działka z wielkim potencjałem inwestycyjnym, aktualnie nie posiadająca warunków zabudowy co jest również atutem, gdyż nowy właściciel będzie mógł wystąpić o warunki dostosowane do swoich potrzeb.
Działka w ewidencji w obrębie miasta Gościno została oznaczona w stadium jako:
P -
tereny produkcji, baz, składów, magazynów, obiektów obsługi rolnictwa i ośrodków produkcji rolnej i hodowlanej, usług związanych z prowadzoną działalnością, obiekty infrastruktury technicznej
M -
tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, jednorodzinnej, usługowej ( w tym oświaty i wychowania, zdrowia i opieki społecznej, administracji, kultury, kultu religijnego, handlu, gastronomi itp.
U -
tereny zabudowy usługowej
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Media (prąd, woda) znajdują się przy działce.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i serdecznie zapraszamy do prezentacji po wizycie w naszym biurze które znajduje się w Gryficach przy ulicy Księdza Stanisława Ruta 9A (przy dworcu PKP obok apteki) lub po uprzednim kontakcie pod numerem telefonu: 509 895 285.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Piotr Gładysz
509 895 285
Nr licencji: 20712
pg.piotrgladysz@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 20712

Szczegóły oferty

Symbol oferty ALB-GS-1102
Lokalizacja Gościno
Przeznaczenie działki inwestycyjna
Pow. całkowita [m2] 104 981,00 m²
Cena 8 500 000 PLN
Cena/m2 80.97 PLN

Nieruchomość

Standard
Kształt działki nieregularny
Ogrodzenie działki brak
Woda w ulicy
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Prąd w ulicy