Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą działającą na rynku nieruchomości od początku 2010 roku , świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz administrowania nieruchomościami. Tworzymy zespół, którego odpowiedzialność, i wykształcenie gwarantują fachową i rzetelną obsługę.

Firma nasza w szczególności zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, pomagamy w sprzedaży, wynajęciu, dzierżawie, zamianie nieruchomości należących do naszych klientów jak i służymy pomocą osobą które planują zakup, wynajęcie, dzierżawę lub zamianę nieruchomości. Firma nasza nie tylko doradza w kwestii sprzedaży lub zakupu nieruchomości, ale też sprawnie przeprowadza przez skomplikowane procedury prawne związane z transakcją, dokonuje analizy słabych i mocnych stron lokalizacji nieruchomości, przygotowuje opisy, przeprowadza wizualizacje, pomaga w negocjacjach cenowych, przygotowuje niezbędne dokumenty, oraz sugeruje najkorzystniejszą ofertę kredytową.
Cztery lata pracy pozwoliły nam zdobyć doświadczenie, które pozwala na szybsze i sprawniejsze załatwianie nawet najtrudniejszych spraw. Nauczyliśmy się również jednej, bardzo ważnej zasady –
w PG Nieruchomości najważniejszy jest klient i to od powodzenia jego przedsięwzięcia zależy powodzenie naszej firmy, każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie gdyż każda transakcja na rynku nieruchomości jest inna i każdy z naszych klientów zasługuje na indywidualne traktowanie. Zapraszamy do naszego biura, w którym Państwa marzenia i plany postaramy się przełożyć na rzeczywiste działania.

Nasza oferta skierowana jest do Właścicieli lokali we Wspólnotach Mieszkaniowych, którym oferujemy kompleksową obsługę . W celu zapewnienia poczucia bezpieczeństwa oraz komfortu współpracy z nami, każdą nieruchomością zajmują się konkretni pracownicy naszej firmy, którzy są znani mieszkańcom. Stały nadzór pracowników pozwala na profesjonalną obsługę nieruchomości z uwagi na fakt szczegółowego zapoznania się ze specyfiką budynku, sugestiami mieszkańców.

Naszą pracę zorganizowaliśmy w taki sposób, aby ilość budynków pozostających pod opieką administratora pozwalała zachować wysoką jakość obsługi.

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami z branży budowlanej, ubezpieczeniowej, świadczącymi usługi utrzymania czystości, odśnieżania, pielęgnacji zieleni.

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami dokonującymi bieżących przeglądów, konserwacji oraz napraw. Zapewniamy 24-godzinny serwis techniczny.

Co nas wyróżnia?

•Nasza wiedza, profesjonalizm, odpowiedzialność
•współpraca z wykwalifikowanymi osobami, którzy regularnie podnoszą swoje umiejętności
•znajomość potrzeb i wymagań Naszych klientów
•elastyczność i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb
•fachowa, rzetelna i dyspozycyjna obsługa- stały kontakt z administratorem
•racjonalne gospodarowanie funduszami zapewniające minimalizację kosztów utrzymania nieruchomościami
•wiele pomysłów usprawniających bieżące działanie Wspólnoty i ułatwiających codzienne życie mieszkańców
•atrakcyjne ceny usług


Zakres czynności oferowanych w ramach usług administrowania:

1. Obsługa administracyjna
2. Obsługa ekonomiczno - finansowa nieruchomości
3. Obsługa techniczna
4. Obsługa prawna