O nas

Firma nasza w szczególności zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, pomagamy w sprzedaży, wynajęciu, dzierżawie, zamianie nieruchomości należących do naszych klientów jak i służymy pomocą osobą które planują zakup, wynajęcie, dzierżawę lub zamianę nieruchomości. Firma nasza nie tylko doradza w kwestii sprzedaży lub zakupu nieruchomości, ale też sprawnie przeprowadza przez skomplikowane procedury prawne związane z transakcją, dokonuje analizy słabych i mocnych stron lokalizacji nieruchomości, przygotowuje opisy, przeprowadza wizualizacje, pomaga w negocjacjach cenowych, przygotowuje niezbędne dokumenty, oraz sugeruje najkorzystniejszą ofertę kredytową.
Lata pracy pozwoliły nam zdobyć doświadczenie, które pozwala na szybsze i sprawniejsze załatwianie nawet najtrudniejszych spraw. Nauczyliśmy się również jednej, bardzo ważnej zasady –
w GRYF-DOM Piotr Gładysz najważniejszy jest klient i to od powodzenia jego przedsięwzięcia zależy powodzenie naszej firmy, każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie gdyż każda transakcja na rynku nieruchomości jest inna i każdy z naszych klientów zasługuje na indywidualne traktowanie. Zapraszamy do naszego biura, w którym Państwa marzenia i plany postaramy się przełożyć na rzeczywiste działania.

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami z branży budowlanej, ubezpieczeniowej, świadczącymi usługi utrzymania czystości, odśnieżania, pielęgnacji zieleni.

Co nas wyróżnia?

Piotr Gładysz

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Nr licencji: 20712

134 Ofert Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
30 1
Niepoprawny wynik